kONTAKT OSS

NORGESDEKK OSLO

Norgesdekk avdeling Oslo ligger på Enebakk ca 20km sør for Oslo. Det nye anlegget er på 11500m2 lager og kontorer. Oslo lagerfører produkter innenfor segmentene Bildekk, aluminiumsfelger,lastebildekk, landbruksdekk og smådekk.
Oslo_Enebakk

Norgesdekk Oslo


Telefon: 22 07 28 30
Landskaugveien 54
1914 Ytre Enebakk

Kontaktpersoner

Ansgar Raastad

Avdelingsleder

Mobil: 922 42 441
ansgar@norgesdekk.no

Petter Holth

Selger

Mobil: 911 82 110
petter@norgesdekk.no

Oddbjørn Tangen

Felgspesialist

Mobil: 920 90 662
oddbjorn@norgesdekk.no

Rune Ekeberg

Selger

Mobil: 41 47 13 33
rune@norgesdekk.no

Atle Kaas Andersen

Selger - Produktspes. Tung Sektor

Mobil: 97 46 90 00
atle@norgesdekk.no

Jørn Steinsett

Selger

Mobil: 95 03 15 77
jorn@norgesdekk.no

Henning Jensen

Adm. medarbeider

Mobil: 957 54 165
henning@norgesdekk.no

Marius Stene

Selger/backoffice

Mobil: 40 60 40 48
marius@norgesdekk.no

Hans Erik Skullerud

Selger

Mobil: 45 41 00 54
hans.erik@norgesdekk.no

Rune Pedersen

Ansvarlig OEM Spesialdekk

Mobil: 900 59 283
rune.pedersen@norgesdekk.no

Per H. Tjøstheim

Selger - Produktspes. Spesialdekk

Mobil: 900 82 546
per.tjostheim@norgesdekk.no

Petter Strøm

Lagersjef

Mobil: 92 80 80 67
petter.strom@norgesdekk.no

Kontakt Lager

Lagerpersonell

Telefon: 23 88 06 02
lageroslo@norgesdekk.no