kONTAKT OSS

NORGESDEKK OSLO

Norgesdekk avdeling Oslo ligger på Enebakk ca 20km sør for Oslo. Det nye anlegget er på 11500m2 lager og kontorer. Oslo lagerfører produkter innenfor segmentene Bildekk, aluminiumsfelger,lastebildekk, landbruksdekk og smådekk.
oslo enebakk

Norgesdekk Oslo


Telefon: 22 07 28 30
Landskaugveien 54
1914 Ytre Enebakk

Kontaktpersoner

Petter Holth

Region sjef og avd. leder

Mobil: 91 18 21 10
petter@norgesdekk.no

Oddbjørn Tangen

Felgspesialist

Mobil: 920 90 662
Telefon: 64 83 14 07
oddbjorn@norgesdekk.no

Rune Ekeberg

Selger

Mobil: 41 47 13 33
rune@norgesdekk.no

Atle Kaas Andersen

Selger - Produktspes. Tung Sektor

Mobil: 97 46 90 00
atle@norgesdekk.no

Jørn Steinsett

Selger

Mobil: 95 03 15 77
jorn@norgesdekk.no

Henning Jensen

Adm. medarbeider

Mobil: 957 54 165
Telefon: 64 83 14 04
henning@norgesdekk.no

Marius Stene

Selger/backoffice

Mobil: 40 60 40 48
Telefon: 64 83 14 03
marius@norgesdekk.no

Hans Erik Skullerud

Selger

Mobil: 45 41 00 54
hans.erik@norgesdekk.no

Rune Pedersen

Ansvarlig OEM Spesialdekk

Mobil: 900 59 283
rune.pedersen@norgesdekk.no

Per H. Tjøstheim

Selger - Produktspes. Spesialdekk

Mobil: 900 82 546
per.tjostheim@norgesdekk.no

Petter Strøm

Lagersjef

Mobil: 92 80 80 67
Telefon: 64 92 36 96
petter.strom@norgesdekk.no

Egil T. Bodding

Lagersjef NK

Mobil: 926 44 685
Telefon: 64 83 14 06
egil@norgesdekk.no

Kontakt Lager

Lagerpersonell

Telefon: 64 92 36 97
lageroslo@norgesdekk.no