kONTAKT OSS

NORGESDEKK KRISTIANSAND

Norgesdekk avdeling Kristiansand ligger i Sørlandsparken ca 8km øst for Kristiansand. Anlegget består av 6500m2 lager og kontorer. Kristiansand lagerfører produkter innenfor Bildekk,  Aluminiumsfelger og MC dekk. Avdelingen har spesiell erfaring og spisskompetanse på aluminiumsfelger og MC dekk.
ND%20Kristiansand

Norgesdekk Kristiansand


Telefon: 38 10 71 71
Stemmane 6
4636 Kristiansand

Kontaktpersoner

Øystein Gitmark-Nilsen

Avd.leder Kristiansand

Mobil: 901 47 735
oystein@norgesdekk.no

Sjur Gilje

Produktsjef Felg

Mobil: 917 17 240
sjur@norgesdekk.no

Arne Trydal

Inneselger/Ordrebehandler

Mobil: 971 51 884
arne.trydal@norgesdekk.no

Asle Hobbesland

Inne/uteselger

Mobil: 920 30 978
asle@norgesdekk.no

Tord Erik (Teken) Solberg

Inneselger/MC spesialist

Mobil: 913 12 430
teken@norgesdekk.no

Pål Rune Isaksen

Inneselger/Ordremottak

Mobil: 466 33 981
paal@norgesdekk.no

Tomas Nilsen

Uteselger

Mobil: 917 21 818
tomas.nilsen@norgesdekk.no

Karl Remy Krogh

Lagersjef

Mobil: 984 37 465
remy@norgesdekk.no

Steinar Kristiansen

Lageransvarlig Stemmane

Mobil: 901 64 676
steinar@norgesdekk.no

Mikal Paulsen

Lager

Mobil: 404 01 107

Per Christian Bakne

Verksted

Mobil: 902 33 347
perchristian@norgesdekk.no

Kontakt Lager

Lagertelefon

Mobil: 400 18 206
besok-oss-pa
fac
youtube
google-pluss