kONTAKT OSS

NØKKELPERSONER NORGESDEKK AS

Arne J. Stangeland

Adm.Dir. / MD

Mobil: 907 36 754
Telefon: 51 78 68 62
arne@norgesdekk.no

Alf B. Haarvei

Salgssjef

Mobil: 951 51 052
Telefon: 55 39 16 51
alf@norgesdekk.no

Jone Stangeland

Produktsjef Dekk - Økonomisjef

Mobil: 901 62 683
Telefon: 51 78 68 70
jone@norgesdekk.no

Hilde Stangeland

Faktura avd.

Mobil: 924 38 744
Telefon: 51 78 68 72
hilde@norgesdekk.no

Lene Finsås

Regnskap avd.

Mobil: 950 45 255
Telefon: 55 39 16 56
lene@norgesdekk.no

Sjur Gilje

Produktsjef Felg

Mobil: 917 17 240
Telefon: 38 10 71 74
sjur@norgesdekk.no

Sveinung Ueland

Spesialist Landbruk

Mobil: 900 58 145
Telefon: 51 78 68 63
sveinung@norgesdekk.no

Lars Skår

Produkt- og salgssjef last/buss og industridekk

Mobil: 916 70 044
Telefon: 51 78 68 64
lars.skaar@norgesdekk.no

Håvard Hansen

Produktsjef ATV og spesialdekk. IKT Ansvarlig.

Mobil: 928 98 349
Telefon: 51 78 68 65
havard@norgesdekk.no

Ronny Brunes

Produkt- og salgssjef MC-dekk

Mobil: 920 79 107
Telefon: 33 30 80 47
ronny@norgesdekk.no

Thomas Hauge

Lagersjef

Mobil: 906 11 277
Telefon: 51 78 68 68
thomas@norgesdekk.no

Alexander Aarflot

TPMS

Mobil: 959 41 336
Telefon: 33 30 80 46
alexander@norgesdekk.no

Oddbjørn Tangen

Felgspesialist

Mobil: 920 90 662
Telefon: 64 83 14 07
oddbjorn@norgesdekk.no