kONTAKT OSS

NORGESDEKK OSLO


Avdeling Oslo ligger på Enebakk ca 20km sør for Oslo. Det nye anlegget er på 11500m2 lager og kontorer.
Oslo lagerfører produkter innenfor segmentene Bildekk, aluminiumsfelger,lastebildekk, landbruksdekk og smådekk.

Norgesdekk Oslo


Telefon: 22 07 28 30
Landskaugveien 50
1914 Ytre Enebakk

Kontaktpersoner

Petter Holth

Region sjef og avd. leder

Mobil: 91 18 21 10
petter@norgesdekk.no

Oddbjørn Tangen

Felgspesialist

Mobil: 920 90 662
Telefon: 64 83 14 07
oddbjorn@norgesdekk.no

Rune Ekeberg

Selger

Mobil: 41 47 13 33
rune@norgesdekk.no

Jørn Steinsett

Selger

Mobil: 95 03 15 77
jorn@norgesdekk.no

Henning Jensen

Adm. medarbeider

Mobil: 957 54 165
Telefon: 64 83 14 04
henning@norgesdekk.no

Marius Stene

Selger

Mobil: 40 60 40 48
Telefon: 64 83 14 03
marius@norgesdekk.no

Hans Erik Skullerud

Selger

Mobil: 45 41 00 54
hans.erik@norgesdekk.no

Petter Strøm

Lagersjef

Mobil: 92 80 80 67
Telefon: 64 92 36 96
petter.strom@norgesdekk.no

Egil T. Bodding

Lagersjef NK

Mobil: 926 44 685
Telefon: 64 83 14 06
egil@norgesdekk.no

Kontakt Lager

Lagerpersonell

Telefon: 64 92 36 97
lageroslo@norgesdekk.no