kONTAKT OSS

NORGESDEKK KRISTIANSAND


Norgesdekk avdeling Kristiansand ligger i Sørlandsparken ca 3km sør sør for Kristiansand. Anlegget består av totalt to lager på tilsammen  6000m2 lager og kontorer. Kristiansand lagerfører produkter innenfor Bildekk,  Aluminiumsfelger og MC dekk. Avdelingen har spesiell erfaring og spisskompetanse på aluminiumsfelger og MC dekk.
img 0435
norgesdekk avd kristiansand

Norgesdekk Kristiansand


Mobil: 38 53 12 40
Telefon: 38 10 71 71
Faks: 38 53 12 41
Buråsen 17
4636 Kristiansand

Kontaktpersoner

Øystein Gitmark-Nilsen

Avd.leder Kristiansand

Mobil: 901 47 735
Telefon: 38 53 12 44
oystein@norgesdekk.no

Sjur Gilje

Produktsjef Felg

Mobil: 917 17 240
Telefon: 38 10 71 74
sjur@norgesdekk.no

Arne Trydal

Inneselger/Ordrebehandler

Mobil: 971 51 884
Telefon: 38 53 12 42
arne.trydal@norgesdekk.no

Asle Hobbesland

Inne/uteselger

Mobil: 920 30 978
Telefon: 38 53 12 43
asle@norgesdekk.no

Tord Erik (Teken) Solberg

Inneselger/MC spesialist

Telefon: 38 10 71 73
teken@norgesdekk.no

Pål Rune Isaksen

Inneselger/Ordremottak

Mobil: 38 10 71 71
Telefon: 38 10 71 75
paal@norgesdekk.no

Tomas Nilsen

Uteselger

Mobil: 917 21 818
Telefon: 38 10 71 72
tomas.nilsen@norgesdekk.no

Karl Remy Krogh

Lagersjef

Mobil: 984 37 465
Telefon: 38 10 71 76
remy@norgesdekk.no

Steinar Kristiansen

Lageransvarlig Stemmane

Mobil: 901 64 676
Telefon: 38 53 12 49
steinar@norgesdekk.no

Mikal Paulsen

Lager

Mobil: 404 01 107
Telefon: 38 53 12 49

Per Christian Bakne

Verksted

Mobil: 902 33 347
Telefon: 38 10 71 71
perchristian@norgesdekk.no

Kontakt Lager

Lagertelefon

Telefon: 400 18 206