kONTAKT OSS

NORGESDEKK JÆREN


Avdeling Jæren er Norgesdekk sitt hovedkontor og ligger strategisk plassert på godsterminalen ca 3 km sør for Sandnes. Anlegget er på 6000m2 lager og kontorer. Jæren lagerfører produkter innenfor alle varesegmenter: Bildekk, aluminiumsfelger, industridekk, landbruksdekk og felger, mc dekk, smådekk og rekvisita.
fasade1

Norgesdekk Jæren


Telefon: 51 78 68 60
Faks: 51 78 68 61

Kontaktpersoner

Arne J. Stangeland

Adm.Dir. / MD

Mobil: 907 36 754
Telefon: 51 78 68 62
arne@norgesdekk.no

Hilde Stangeland

Adm. medarbeider

Mobil: 924 38 744
Telefon: 51 78 68 72
hilde@norgesdekk.no

Jone Stangeland

Produktsjef Dekk

Mobil: 901 62 683
Telefon: 51 78 68 70
jone@norgesdekk.no

Sveinung Ueland

Spesialist Landbruk

Mobil: 900 58 145
Telefon: 51 78 68 63
sveinung@norgesdekk.no

Lars Skår

Produkt- og salgssjef last/buss og industridekk

Mobil: 916 70 044
Telefon: 51 78 68 64
lars.skaar@norgesdekk.no

Håvard Hansen

Produkt- og salgsansvarlig små dekk og rekvisita. IKT Ansvarlig

Mobil: 928 98 349
Telefon: 51 78 68 65
havard@norgesdekk.no

Stein Arild Sørdal

Selger

Mobil: 400 52 148
Telefon: 51 78 68 66
stein.arild@norgesdekk.no

Thomas Hauge

Lagersjef

Mobil: 906 11 277
Telefon: 51 78 68 68
thomas@norgesdekk.no

Tom Erik Lye

Lager NK

Mobil: 928 95 041
Telefon: 51 78 68 69
tomerik@norgesdekk.no

Bruce Chen

Purchase Manager Asia Office

Mobil: (+886) 349 88 520
bruce@norgesdekk.no